Cennik

CENNIK

(dotyczy wyłącznie wycieczek na zamówienie)


 

CZAS

   

 JĘZYK POLSKI

   

JĘZYK OBCY
(angielski, niemiecki, hiszpański)

do 2 h

260 zł

350 zł

2-3 h

350 zł

450 zł

3-4 h

430 zł

540 zł

kolejna godzina

70 zł

90 zł

 

Wszystkie podane ceny to ceny brutto. Wycieczki z grą miejską, jak również inne nietypowe zlecenia, podlegają każdorazowo indywidualnej wycenie.

Do góry


 

REGULAMIN WYCIECZEK

 

 

 1. Wycieczki realizowane w niżej podanych terminach są droższe o 30%:
  a) wycieczki rozpoczynające się przed 7:00 i po 19:00;
  b) wycieczki odbywające się w Nowy Rok (1.01), Święto Trzech Króli (6.01), Wielki Piątek, Wielką Sobotę, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny, Wszystkich Świętych (1.11), wigilię (24.12), Święta Bożego Narodzenia (25-26.12) i Sylwestra (31.12). 
 2. Grupy powyżej 50 osób wymagają wynajęcia drugiego przewodnika.
 3. Ceny nie obejmują kosztów dodatkowych, takich jak bilety wstępu (np. do muzeów), koszty transportu itp.
 4. Termin anulowania usługi przewodnickiej wynosi najpóźniej 48 godzin przed rozpoczęciem wycieczki.
 5. W przypadku niestawienia się grupy w umówionym terminie bez uprzedzenia, zamawiający pokrywa koszty związane z dojazdem i oczekiwaniem przewodnika w wysokości 100 zł.
 6. W przypadku wycieczek odbywających się poza granicami Poznania, doliczane są koszty dojazdu przewodnika (podawane indywidualnie w zależności od miejsca rozpoczęcia), chyba że zamawiający zapewnia transport przewodnika do miejsca rozpoczęcia wycieczki oraz powrót do Poznania.
 7. Rozszerzone zlecenia, wymagające rezerwacji biletów wstępu, miejsc noclegowych, posiłków, środków transportu, związane z korzystaniem z gier miejskich czy systemów tour guide podlegają odrębnej wycenie.
 8. Na życzenie klienta wystawiamy faktury. Dla Państwa wygody prosimy o podanie danych do faktury wraz z zamówieniem (przed wycieczką).

 

ZAMÓWIENIA

Zamówienia prosimy składać poprzez formularz zamówienia wycieczki lub kierować na adres e-mail przewodnicy@popoznaniu.pl pamiętając o podaniu potrzebnych danych: data wycieczki, godzina rozpoczęcia, czas trwania, proponowany program, język spaceru oraz numer telefonu do kontaktu. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt poprzez podany wyżej e-mail (rekomendujemy tę formę) lub pod numerem telefonu: +48 884 605 305 (przez telefon przyjmujemy zamówienia tylko od grup seniorów).

 

Do góry

Niniejsza strona www nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.